Wszystko co powinnaś wiedzieć o Prawie Przyciągania!

Jak zacząć z Prawem Przyciągania?

Aby rozpocząć przygodę z prawem przyciągania po pierwsze potrzebne są Twoje własne chęci i decyzja aby to zrobić. Potrzebna będzie również świadomość tego o co chodzi w tym całym Przyciąganiu.

Co składa się na Prawo Przyciągania?

Prawo Przyciągania składa się z myśli, emocji i działań. Cała koncepcja polega na tym, że poprzez swoje myśli kreujesz rzeczywistość. Jeżeli jesteś osoba nastawioną bardzo pozytywnie, wtedy generujesz w swoim życiu pozytywne zdarzenia. Jeżeli natomiast nosisz w sobie bardzo negatywne emocje, wtedy Twoje życie idzie w złym kierunku. Co o tym uważasz?

woman in white blazer holding tablet computer 789822 1024x683 - Wszystko co powinnaś wiedzieć o Prawie Przyciągania!
Wszystko co powinnaś wiedzieć o Prawie Przyciągania!

Co wpływa na Prawo Przyciągania?

Tak jak wyżej napisałem. Prawo przyciągania polega na pozytywnym nastawieniu i myśleniu. Większość ludzi to zazwyczaj czarnowidze i uważają, że nic w życiu nie może się udać. I właśnie dlatego ich rzeczywistość bywa bardzo ciężka. Sama możesz sprawdzić na sobie, że jak zaczniesz zmieniać swoje nastawienie. Wtedy i rzeczywistość zacznie się zmieniać.

Uśmiechnij się do lustra – a ono uśmiechnie się do Ciebie. 🙂

Co warto przeczytać o Prawie Przyciągania?

Jedna z najbardziej znanych książek to Potęga Podświadomości. Bardzo znany jest również film The Secret. Bardzo skutecznie wyjaśniają one czym jest prawo przyciągania i jak działa. Każdy kto chce zacząć bawić się przyciąganiem, zdecydowanie powinien sprawdzić obie te lektury.

photography of woman surrounded by sunflowers 1263986 1024x683 - Wszystko co powinnaś wiedzieć o Prawie Przyciągania!
Wszystko co powinnaś wiedzieć o Prawie Przyciągania!

Co daje Prawo Przyciągania?

Za pomocą prawa przyciągania można przyciągnąć do siebie wszystko. Dostatek w każdym aspekcie życia: finansowym, związkowym, zdrowotnym i każdym innym.

smiling woman looking upright standing against yellow wall 1536619 1024x683 - Wszystko co powinnaś wiedzieć o Prawie Przyciągania!
Wszystko co powinnaś wiedzieć o Prawie Przyciągania!

Jak zacząć skutecznie Przyciągać?

Musisz zacząć obserwować swój wewnętrzny świat. Zacznij zadawać sobie pytania – o czym teraz myślę i jak się czuję? Czy myślę o pozytywny rzeczach czy negatywnych? Następnie staraj się przekonać samą siebie, żeby jednak zacząć wybierać te pozytywne myśli. Wtedy zauważysz, że również i emocje podążają z a nimi. Natomiast kiedy Twoje emocje stają się coraz bardziej jasne, wtedy również i cały Twój świat zaczyna się zmieniać. Sprawdź sama. 🙂

- Wszystko co powinnaś wiedzieć o Prawie Przyciągania!

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *