Sukces – To nasza propozycja dla Twojej osoby

Ponieważ wiemy, jak ważne jest odniesienie sukcesu w biznesie i życiu, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, która przyniesie Ci sukces

Pomagać. Taka jest wizja naszego coachingu. Stworzyliśmy stronę DIVS, ponieważ wierzymy, że każdy człowiek może osiągać niesamowite szczyty. Marzenia które w tej chwili wydają się niemożliwe.

Pomagamy marzyć

Niestety w naszym życiu istnieje (jeszcze) bardzo wiele rzeczy które przeszkadzają nam marzyć i osiągać. Zabrzmi to paradoksalnie, ale większość ludzi już nie marzy. Jest to domeną dzieci. Wraz z wiekiem zatracamy tę umiejętność. Stajemy się “realistami”. A jest to słowo zupełnie błędne. Tak na prawdę stajemy się pesymistami. Natomiast tylko postawa optymistyczna jest racjonalna. Ponieważ implikuje możliwość zmiany. Zmiany na lepsze.

Pomagamy odnaleźć własną wartość

Pewność siebie jest kluczem do wszelkich osiągnięć. Jednak nie ma prawdziwej pewności siebie bez głębokiego, szczerego poczucia własnej wartości. Ta wartość często jest zaburzana z różnych powodów. Nieudane dzieciństwo, trudności w szkole, nieumiejętność odnalezienia się w społeczeństwie. To wszystko można naprawić. Trzeba tylko przyjąć nową perspektywę.

Witaj

Nazywam się Maciej Wysocki i jestem autorem tej strony. Posiadam wyższe wykształcenie o kierunku biznesowym (absolwent zarządzania). Od wielu lat moją pasją jest biznes internetowy oraz szeroko pojęty rozwój osobisty.

  • Książki motywacyjne
  • Medytacja
  • Świadome śnienie
  • Hipnoza
  • Prawo przyciągania
  • NLP, NLS

To tylko kilka z wielu dziedzin które zdążyłem już zgłębiać w swoim życiu. Jednak moim największym atutem jest komunikatywność, bezpośredniość i umiejętność analizowania sytuacji na wielu poziomach. Nadewszystko liczą się skuteczne rozwiązania. Bez nich cała reszta to tylko słowa.

Kontakt

Zapraszam Cię do podjęcia ze mną kontaktu

sukces divs grafika 724x1024 - Sukces - To nasza propozycja dla Twojej osoby
sukces divs grafika 1 1 724x1024 - Sukces - To nasza propozycja dla Twojej osoby
white black modern coffee quote photo collage 1024x819 - Sukces - To nasza propozycja dla Twojej osoby

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *