Poszanowanie Praw Autorskich

Witam.

Wszelkie materiały w serwisie DIVS dodawane są w dobrej wierze i za poszanowaniem praw autorskich.

I prawa cytatu.

Art. 29. Prawo cytatu – Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów oraz rozpowszechnione utwory plastyczne, utwory fotograficzne lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym celami cytatu, takimi jak wyjaśnianie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa, nauczanie lub prawami gatunku twórczości.

http://www.prawoautorskie.pl/art-29-prawo-cytatu

Zawsze treści cytowane są oznakowane linkiem, bądź źródłem, jak również obrazki.

Co więcej – naturalnie nigdy nie umieszczamy treści które są po prostu płatne. Np. nie wstawiamy filmów, a jedynie recenzje + trailer z YouTube.

Chcesz żeby jakaś Twoja treść była usunięta?

Tak czy inaczej – jeżeli uważasz, że jakaś treść powinna zostać usunięta. Bo np. jesteś jej autorem i nie chcesz aby była umieszczona. To prosimy o kontakt i zostanie ona usunięta, nawet jeżeli żadne prawidła nie zostały złamane, jednak po prostu masz takie życzenie żeby “czegoś Twojego tu nie było”. Nic na siłę po prostu. 🙂

Kontakt

Facebook / Messenger: https://www.facebook.com/MacWys

E-mail: MatLofty [małpa] gmail.com

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *