Seria gier POSTAL – Ostra Strzelaninka :D

Fajna strzelanka dla dorosłego odbiorcy

Przeszedłem wszystkie części Postal 2 + dodatki. Także znam grę na wylot. Jakoś podpadła mi do gustu. Bo jest taka bardzo wulgarna i zrobiona po bandzie. Ostra faza. 😛

Postal 2 CD - Seria gier POSTAL - Ostra Strzelaninka :D
https://postal.fandom.com/wiki/POSTAL_2?file=Postal_2_CD.jpg

Postal III

Później była 3 część. Też grałem. Bardzo fajna grafika nowoczesna. Jednak same doznania gry o wiele bardziej komiksowe, mniej brutalistyczne.

Pewnie dlatego wiele osób – również i ja – uważa, że jednak w tej trzeciej części trochę uleciał ten duch pierwotnego postala robionego po bandzie, no i dla dorosłych.

W 1 część gry nie grałem w ogóle. To była gra nie 3D, tylko taka bardziej kamera z góry.

Swoją drogą 3 część robiło inne studio, na licencji pierwotnego twórcy. Być może dlatego właśnie gra jest INNA. Jednak też fajna. Na pewno ma bardzo miłą grafikę 3D.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Postal_III

POSTAL 4 – najnowszy

Ponownie został zrobiony przez pierwotną wytwórnię gry. Nie grałem. Dla mnie wygląda to trochę jak połączenie postal 2 i postal 3 w jedno. 🙂

Klimat, scenerie itp. – bardziej w kierunku Postal 2

Grafika – już bardzo zadbana jak w Postal 3, nowoczesna

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *