Od Autora – Hej tu Maciej :P

Słowa kluczowe

Coaching, filozofia, osobista psychologia, biznes

Od Autora

Nazywam się Maciej Z. Wysocki postanowiłem dla Ciebie i innych utworzyć tę publikację. W swojej przeszłości tworzyłem wiele treści dla Internetu, jednak dotychczas nie udało mi się z różnych powodów stworzyć pewnej konkretnej całości. W końcu jednak to wszystko stało się we mnie na tyle dojrzałe, że zacząłem czuć to bardziej. Dzięki czemu zaistniała we mnie energia dzięki której tworzę to dzieło. W przeszłości próbowałem tworzyć naprawdę różne rzeczy, często dużym nakładem pracy, jednak nie miało to takiego sukcesu jakiego bym oczekiwał. Mówię Ci to tylko dlatego żebyś wiedział, że rozumiem rozterki normalnego człowieka. Kiedy pewne rzeczy nie wychodzą nam i to bez obiektywnych powodów. Tak naprawdę mamy wszystko by zwieńczyć dzieła, a jednak kręcimy się w koło. Czy nie tak można opisać sytuację większości z nas?

Piszę tę publikację na totalnym luzie, chociaż pragnę żeby jej wartość merytoryczna była wysoka. Wierzę po prostu w magię i rewolucyjność spokojnego, naturalnego podejścia. Bardzo wiele istnieje książek pisanych totalnie sztywnym i poważnym językiem. Więc nie chcę powielać schematu – chcę wyjść poza niego. Pisać w ten sposób jak mówił bym Ci wprost od serca.

Moja historia zaczęła się już dłuższy czas temu, w tej chwili mam 27 lat. Już podczas gdyby byłem nastolatkiem zacząłem książki dotyczące rozwoju osobistego. A już jako dziecko chciałem być milionerem. Teraz kiedy przypominam sobie, że już jako małe dziecko mówiłem i myślałem o takich sprawach chce mi się śmiać. Ponieważ faktycznie muszą być to autentyczne pragnienia które w zasadzie zdeterminowały moje życie. I faktycznie jadąc po wielu wybojach zmierzał cały czas w tym właśnie kierunku. Co najważniejsze robię to coraz bardziej świadomie. Pisząc tę książkę również stawiam kolejny krok na tej trasie. Jednak nie piszę tylko dla siebie, robię to też dla Ciebie. Chcę żebyś również miał odwagę marzyć i marzenia osiągać.

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *