Myśl dobrze przed snem i aktywuj prawo przyciągania

Ile razy zasypiałaś z negatywnymi myślami? Pewnie nie mogłeś przez nie zasnąć. Co więcej podświadomość przed zaśnięciem jest jak gleba gotowa przyjąć nasionko. Czego dowodzą badania wtedy przychodzimy do fazy snu. Nasza świadomość ustępuje umysłowi podświadomemu. Jesteśmy w tym momencie najbardziej delikatni. W tej fazie możesz zasiać w swoim umyśle pozytywne pragnienia które się spełnią

Zasada

Zawsze zasypiaj z pozytywnym nastawieniem i myślami. Nigdy natomiast, przenigdy, nie zasypiaj z problemami w głowie. Weź sobie to do serca. Prawo przyciągania potrafi działać w życiu człowieka bardzo skutecznie. Zrób tak żeby działało tak na co dzień.

Przed zaśnięciem

Ta zasada obowiązuje szczególnie przed zaśnięciem. Być może zauważyłaś, że wtedy umysł zaczyna inaczej pracować. Nawet jeżeli jeszcze nie śpisz, a dopiero zasypiasz, zauważasz z pewnością pewne stany. Robi Ci się błogo, czujesz się zrelaksowany i jakbyś powoli odpływał. To właśnie znak tego, że umysł świadomy który jest wielkim “blokerem” i cenzorem myślenia ustępuje. Na światło wychodzi natomiast bardzo podatny umysł podświadomy. W którym należy zasiewać tylko i wyłącznie dobre i wspaniałe myśli. Bo to jest bardzo podatna gleba z której wyrośnie w Twoim życiu przyszłość.

Również na co dzień

Naturalnie to samo prawidło działa przez cały dzień. Ponieważ prawa przyciągania nie wyłączamy. Ono zawsze nasłuchuje. Więc postaraj się również przez cały dzień mieć tylko pozytywne myśli pełne sukcesu. Zdrowy optymizm.

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *