jesteś ciekawy jaki jest magiczny lewar który odmieni całe Twoje życie?

Magiczny lewar

Musisz dokonać pewnej zmiany. To jest niecodzienna zmiana w myśleniu, jednak najważniejsza. Być może najważniejsza rzecz w życiu. Ponieważ praca, biznes i pieniądze mają ogrooooomne przełożenie na CAŁE życie człowieka. Więc kiedy będziesz miał więcej kasy, lepszą pracę, więcej sukcesu zawodowego – również w innych sferach nabierzesz prędkości. Poprawi się Twoje zdrowie, relacje z ludźmi, związki miłosne, wszystko…

I teraz przechodzimy do dania głównego, już jesteś ciekawy jaki jest magiczny lewar który odmieni całe Twoje życie?  Z pewnością. Kto by do cholerci nie był ciekawy tak tajemnej wiedzy?! Tu jednak nie przedmiot sprawy jest najważniejszy. Tego typu stwierdzenia możesz znaleźć w różnych miejscach, w różnych publikacjach. Jednak tu ZAWSZE chodzi o Twój stosunek do danej rzeczy. A moim zadaniem jako autora jest takie przedstawienie Ci idei żeby wydała Ci się ona bardzo atrakcyjna. Być może ktoś już mówił Ci o tym kiedyś nudno – zapomnij o tym! Być może będziesz słyszeć to pierwszy raz. A więc do sedna.

Magiczny lewar polega na tym, że musisz KONIECZNIE uczynić dochodowym zajęcie które lubisz wykonywać. I nie myśl teraz proszę co to będzie. Nie zastanawiaj się. To nie ma znaczenia. Być może nawet nie wiesz co lubisz robić. Być może niczego nie lubisz. Jednak nie teraz pora na takie myślenie. Po prostu zdecyduj, że:

  • Będziesz mieć zajęcie które lubisz wykonywać.
  • Będzie ono przynosiło Ci potężne zyski! Naprawdę duże! Powyżej marzycielskich oczekiwań! Pamiętaj, zawsze stawiamy poprzeczkę wysoko…

I teraz nie myśl co to będzie. Po prostu zaakceptuj tę ideę, że musisz koniecznie coś takiego znaleźć. Nie ważne kiedy. Teraz, za tydzień, za rok. To nie ma znaczenia. Po prostu musisz pamiętać, że tak jest Twój cel. A to jeden z najbardziej podstawowych celi w życiu, jeżeli marzysz o wielkości! A wiesz czemu to takie ważne? Bo dzięki temu oszukasz głupi, leniwy umysł. Który nie chce robić nic trudnego. On chce natychmiastowej gratyfikacji. Więc masz do wyboru – zmuszać się całe życie do durnej pracy, której nie znosisz albo odkryć coś co lubisz robić. A zmuszając się do czegoś niczego prawdopodobnie nie osiągniesz. Bo zawsze będziesz pracował te osiem godzin na siłę i ani chwili dłużej. Nie będziesz miał motywacji żeby rozwinąć się w danej pracy. A nawet jeżeli awansujesz raz czy dwa. To pewnie skończy się to na dodatkowej ilości obowiązków, nie natomiast na o wiele większych pieniądzach. Natomiast jeżeli oszukasz mózg – te głupią małpkę – i pokażesz mu coś co jest dość przyjemne, co się fajnie robi i jeszcze można na tym zarabiać. Nawet jeżeli nie od zaraz, to w perspektywie pewnego czasu. No to wtedy sytuacja wygląda diametralnie inaczej. Bo dobrze się bawisz i jeszcze masz za to kasę! Więc chce Ci się to robić, robisz tego coraz więcej, zarabiasz coraz więcej, znów chce Ci się robić więcej… nim się nie ockniesz zostaniesz milionerem, a może nawet miliarderem! Bo dzisiejsze czasy są bardzo szybkie. Nawet w kilka lat to może się stać. Nawet w rok.

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *