Jak poszerzyć swoją Swobodę Działania?

Poszerzona swoboda działania

To magiczny rozdział – nawet nie wiesz jak bardzo. Wszyscy zmagamy się z jednym przeciwnikiem – ograniczeniami. Jednak kto nas ogranicza? My sami w 99%. No wiem, ogranicza Cię nieposiadanie stu milionów dolarów. Wtedy Twoje życie było by bardzo nieograniczone. 😉 Jednak kto Cię ogranicza przed zarobieniem tych pieniędzy? Państwo? Polityka? Religia? Podatki? Inni ludzie? Nieprawda. To jest ten 1%. A w 99% Ty sam się ograniczasz. Depresjonujące co?

Możesz teraz pomyśleć „kurczę, zmarnowałem 10-20-30-50 lat swojego życia przez siebie samego…”. Ale spokojnie. To naprawdę wesoła myśl. Bo możesz uwolnić się właśnie teraz i poszerzyć swoją swobodę działania, a to przełoży się bardzo szybko na Twój życiowy sukces. A co było – to nie ważne.

Raz osiągnięty sukces jest większy niż suma wszelkich porażek, pamiętaj! Więc wystarczy jeden celny strzał żebyś już zawsze żył w świetle chwały!

Ograniczona swoboda działania polega na tym, że czujesz się za słaby żeby coś robić. Czujesz, że możesz co najwyżej zostać zwykłym pracownikiem supermarketu, nie natomiast sławnym śpiewakiem operowym! Albo chociaż biznesmenem z milionem na koncie. I bardzo wstydzisz się podejmować nowych działań.

Nie byłbyś w stanie pójść do kogoś bogatego i zapytać „Stary jak Ty to robisz? Też tak chcę!”. Bo nawet nie wierzył byś, że takie działanie coś da. I dlatego ludzie stoją w miejscu. Bo nie realizują swoich pasji, hobby. Nie malują obrazów, nie piszą książek, nie otwierają firm, nie czytają nowych książek, nie ćwiczą na siłowni… Wymyśl dowolną rzecz. Możesz wszystko, sam siebie sztucznie ograniczyłeś. Naprawdę solidnie się ograniczasz. Pomyśl o tym. Codziennie możesz robić tyle nowych rzeczy. Jednak zawsze wydaje Ci się, że nie warto bo to nic nie da. A ja dam Ci magiczny klucz.

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *