Jak osiągnąć Duże Zyski małymi nakładami pracy?

Przestań marnować czas

Dużej części z nas bardzo łatwo przychodzi marnowanie czasu. Jest to nasz nawyk i zamiłowanie. Często jednak wcale nie chcemy tego robić. Trudno jest nam jednak zorganizować się, by przerwać ciąg bezsensownych czynności które nie mają większego znaczenia dla naszego życia. Łatwo się jednak nie zgodzić z tym co teraz mówię, ludzie wyglądają wszak na bardzo zaganianych i zapracowanych. Moim zdaniem w wielu przypadkach jest to skutek marnowania czasu. Ponieważ bardzo dobrze pracujemy pod okiem naszego szefa, jesteśmy do tego przymuszeni.

Jak wielu ludzi natomiast organizuje swój cenny wolny czas samemu? Tak by nie marnować go na bezsensowne zapychacze czasu, ale robić coś co w przyszłości da nam realne zyski? W ten sposób potrafi zorganizować się bardzo niewielu z nas. I właśnie dlatego później jesteśmy skazani na ganianinę w społecznym kołowrotku życia.

Nie byliśmy w stanie sami stworzyć sobie sensownego życia, więc ktoś inny zaczął je wykorzystywać na własną korzyść płacąc nam pewne pieniądze.

Duże zyski nie tak wielkimi nakładami pracy

Taki jest skutek braku odpowiedzialności za własne życie. Nie obwiniam tutaj nikogo, chcę zwrócić Ci uwagę, że to wszystko ma swoje powody i wcale nie musisz żyć jak przeciętny człowiek. Możesz zorganizować swój czas i wykształcić w sobie odpowiednie umiejętności. Wtedy nie będziesz potrzebował biegać szybko za małą ilością pieniędzy. Będziesz w stanie organizować duże zyski nie tak wielkimi nakładami pracy.

Pracuj mądrze – nie ciężko

Jeżeli chodzi o nas artystów to często brakuje nam weny. Przynajmniej ja dość często tak mam. A mówię o sobie, że jestem artystą ponieważ faktycznie w dużej mierze tak jest. To czego się nauczyłem to żeby nie czekać zbyt bardzo na natchnienie. Ono często pojawia się wtedy kiedy już coś robimy.

Poza tym jest ono czymś tak ulotnym, że gdybyśmy tylko pracowali kiedy je odczuwamy, to nie będziemy w stanie zrobić nic wielkiego. Ono pojawia się i znika. Dlatego należy działać zawsze, bez względu na stan naszej motywacji.

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *