Hoʻoponopono – tajemnicza hawajska metoda oczyszczania

Hoʻoponopono – wiesz co to? Warto zapoznać się. Całość zawiera się w kilku prostych słowach.

  1. Przepraszam
  2. Wybacz mi, proszę
  3. Dziękuję
  4. Kocham Cię

Jest to mantra którą powtarzamy. Co to ma na celu? Pojednanie z samym sobą. Tak na prawdę te słowa wypowiadasz sam do siebie. Ponieważ masz w sobie konflikty i błędne programy związane z przeszłością. To wszystko ma na celu zmianę Twojego wewnętrznego nastawienia. Ponieważ umysł blokuje dobro którego możesz doświadczać. Mówiąc w skrócie:

  • Jakim jesteś – taki widzisz świat

Poniekąd jest to ćwiczenie kwantowe i za pomocą Ho. możesz niejako przeskoczyć do innej struny czasoprzestrzeni. Czy można w to wierzyć? To zależy od Twojej interpretacji świata. Mnie osobiście ta metoda potrafi pomagać. Faktycznie przy jej stosowaniu zauważam, że jakby świat inaczej funkcjonuje i zdarzają się ciekawe wydarzenia. Zbiegi okoliczności. Jestem w stanie uwierzyć w moc ten metody, ponieważ od dawna twierdzę, że wszystko w rozwoju osobistym zmierza do oczyszczania siebie. Swojej duszy czy ducha. Dlatego wszelkie metody mające zmierzać do wybaczenia lub samo-wybaczenia są na plus. Tak na prawdę to zazwyczaj musimy sami sobie wybaczyć żeby nasze życie działało prawidłowo. Żeby zostało uleczone na każdym poziomie. Żebyśmy osiągnęli nie połowiczne szczęście ale całkowite. Zobacz jak brzmią te słowa. Jak bajki? W dzisiejszych czasach już wątpimy, że można być szczęśliwym na każdym poziomie. Niemalże czujemy, że nie zasługujemy na to. Nie wybaczyliśmy sobie jeszcze dość. Często wypominamy sami sobie setki spraw. Czas to uleczyć i odpuścić.

Czy słyszałeś o tej metodzie? Stosowałeś ją? Absurd, a może sens?  Zapraszamy do komentowania. Love you!

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *