Hipnotyczny Poradnik Sukcesu

1. Możesz DUŻO więcej niż myślisz!

Czy możesz wyobrazić sobie swoje idealne życie? Takie w którym posiadasz dosłownie wszystko czego pragniesz w swoich snach? Tylko sobie to wyobraź. Cudowny związek, biznes który przynosi ogromne dochody, wspaniałe związki z innymi ludźmi. Czego można jeszcze pragnąć od życia? Sam powiedz! Może chcesz mieć doskonały kontakt z Bogiem? Nic łatwiejszego! To wszystko możesz posiadać już teraz. Szybko, łatwo, zabawnie. Gotowy lub gotowa na wielką przygodę? Zaczynajmy!

2. Wiara we własne możliwości

Czy wiesz, że jeden z głównych czynników jaki kieruje życiem ludzkim to wiara we własne możliwości? Ludzie dzielą się na tych którzy wierzą w siebie i tych którzy stracili tę wiarę, bądź nigdy jej nie mieli. Bez względu na to do której grupy należysz obecnie, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Jeżeli Twoja wiara we własne możliwości jest na niskim poziomie, to możesz to zmienić! Natomiast jeżeli masz całkiem dużo wiary w siebie, to mam dla Ciebie równie dobrą wiadomość. Możesz i będziesz miał jeszcze więcej, jeżeli tylko zastosujesz się do porad zawartych w tej książce!

man wearing blue suit 2897883 1024x682 - Hipnotyczny Poradnik Sukcesu

3. Kluczowy WEWNĘTRZNY czynnik

Jedna z głównych rzeczy którą powinieneś sobie przyswoić jest pewien fakt. Jest on niemalże tajemnicą ukrywaną przed Tobą, żebyś nie poznał pełni swoich możliwości. To jak skarb który możesz odnaleźć w tajemniczej skrzyni. Kiedy tylko go odnajdziesz i zrozumiesz jego wartość, Twoje całe życie odmieni się całkowicie. Dokładnie w takie życie jakiego zawsze pragnąłeś i którego pragną miliony innych ludzi. To jak dżin który jest gotowy spełniać wszystkie Twoje życzenia. Tak naprawdę masz go od dawna. Jednak nie wiesz o tym. Skutkiem czego nie tylko nie korzystasz z korzyści które Ci się należą, ale również  sam sobie szkodzisz nieświadomie składając negatywne życzenia. Czas to zmienić, prawda?

4. Masz w sobie GENERATOR obfitości!

woman standing near wall 2422257 819x1024 - Hipnotyczny Poradnik Sukcesu
jak znaleźć dziewczynę

Czy ktoś Ci już o tym powiedział? Masz w sobie coś tak niezwykłego, co nie może nawet równać się z majątkami najbogatszych ludzi świata. Ty jesteś o wiele bogatszy! Nieskończenie bogaty. Wiesz czemu? Ponieważ masz w sobie boskość gotową stworzyć każdą możliwą rzeczywistość. Pamiętasz kiedy ostatni  raz byłeś w kinie? Wyobraź to sobie teraz. Siedzisz w ciemnej sali na bardzo wygodnym siedzeniu. Jesteś zupełnie sam, a projektor właśnie teraz zaczyna wyświetlać na ekranie projekcję. Na ekranie widzisz swoich ulubionych bohaterów i coraz bardziej, i bardziej wczuwasz się w fabułę. Żywo reagujesz na ich losy. Odczuwasz smutek kiedy dzieje im się źle i euforię kiedy sprawy układają się doskonale! Projekcja jest dla Ciebie  tak realna, że niemalże namacalna. Możesz nawet założyć teraz okulary 3D i zobaczyć akcję dosłownie w koło siebie. Doznania stają się zupełnie realne, tak realne, że zapominasz o całym swoim życiu. Twoim życiem przez chwile staje się ten film. Jest to zupełnie jak sen, całkowicie
realny kiedy trwa. Czujesz to teraz? Poczuj tę metaforę na najgłębszym poziomie.

5. Ty jesteś projektorem!

Cała metafora polega na tym, że to Ty jesteś projektorem który wyświetla film. Masz go w sobie – w swoim mózgu lub sercu – sam zdecyduj co wolisz. Natomiast całe Twoje życie, cały świat który widzisz w koło jest projekcją jakiej dokonujesz. Jest bardzo realna, całkowicie namacalna. Wydaje się być całkowicie twardą rzeczywistością pozbawioną magii i cudów. Czy jednak jest tak naprawdę? Oczywiście, że nie! Po prostu już o dawien dawna jesteś uczony, że magii nie ma, a Ty nie jesteś czarodziejem. Trzeba ciężko pracować żeby osiągnąć efekty, a i tak można ich nie osiągnąć! Czy nie tego Cię uczą?

6. Jak generować ZYSKI?

To proste! Wystarczy, że pomyślisz, a już niedługo to o czym myślisz stanie w Twojej rzeczywistości. Zobacz siebie jako potężnego człowieka, silnego, dobrego, bogatego, zdrowego, atrakcyjnego. Posiadającego te wszystkie wartości o których śnisz. Pomyślałeś już? Stwórz naprawdę żywą wizję w swoim umyśle. Ma być pełna kolorów, wodotrysków i blasków. Ma być całkowicie nierealna, całkowicie daleka od obecnej rzeczywistości. Całkowicie niemożliwa. Ma być to taka wizja, za którą wyśmiał by Cię każdy człowiek twardo stąpający po ziemi. Gotowe? Doskonale.

7. To prostsze niż myślisz

Tak naprawdę robisz to nieustannie. Czemu więc Twoje życie jeszcze nie obfituje w to o czym marzysz? To bardzo proste. Ponieważ nie masz świadomości, że jesteś projektorem. Masz wrażenie, że jesteś tylko laleczką pomiataną przez wiatr losu. A skoro takie masz wrażenie, to projekcja również jest taka! W momencie w którym pomyślisz, że jesteś twardym kamieniem węgielnym rzeczywistości, a ona sama bierze się z Ciebie, odzyskasz na nową moc którą pozornie utraciłeś. Tak naprawdę jej nie utraciłeś, to tylko Twoja gra. Sam się przed sobą ukrywasz. Zupełnie niepotrzebnie. Teraz możesz uświadomić sobie to wszystko o czym zapomniałeś. Przypomnieć sobie swoją wielką moc.

hypnosis 4041582 1920 1024x683 - Hipnotyczny Poradnik Sukcesu
https://pixabay.com/pl/photos/hipnoza-zegar-zegarek-kieszonkowy-4041582/

8. Nie szukaj zbyt daleko

Chciałbyś pewnie teraz odpowiedzieć sobie na wiele intelektualnych pytań prawda? Czy Bóg istnieje, a może go nie ma? Czy ewolucja istnieje? Czy świat jest realny, a może jest tylko snem? Nauczono Cię pytać. Jednak to zupełnie zbyteczne. Tak naprawdę te wszystkie pytania tylko oddalają Cię od odnalezienia prawdy która jest na wyciągnięcie ręki. Ona jest w Tobie. Wcale nie musisz szukać Boga by go odnaleźć. To paradoks. Najczęściej to właśnie usilne szukanie oddala poszukującego od celu. Porzuć wszelkie wysiłki, zrelaksuj się, a znajdziesz się u celu właśnie teraz.

9. Masz CAŁĄ moc świata

I tylko od Ciebie zależy co z nią zrobisz. Zacznij właśnie teraz. Masz nieskończone życie i nigdy nie jest za późno. Nie ma żadnych barier i granic ponad te które sam sobie stawiasz. Wszystko jest dla Ciebie możliwe.

10. Nie potrzebujesz już więcej informacji

Tak naprawdę czekanie na większą liczbę informacji tylko trzyma Cię w miejscu. Wszystko już wiesz, to wszystko jest tak proste. Nie potrzebujesz mistrza, nie potrzebujesz wielu lat medytacji, nie potrzebujesz wielu książek. Niczego już nie potrzebujesz. Wystarczy, że wybudzisz się z transu w którym trwałeś. Jeżeli potrzebujesz przeczytaj ten poradnik kilka razy. Jednak tak naprawdę nie potrzebujesz nic więcej. Rzeczy nie trzeba bardziej komplikować – wszystko trzeba upraszczać. Witaj na nowo w swoim świecie – kimkolwiek jesteś życzę Ci wielkości. Wiem, że Ci się uda. Jestem tego absolutnie pewien. Już Ci się udało, za chwilę to ujrzysz. Może nawet TERAZ.

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *