Emocje – klucz prawa przyciągania

W prawie przyciągania nie chodzi o myśli. Ponieważ możesz myśleć o pieniądzach, a jednocześnie mieć poczucie, że jest Ci ich brak. Możesz również myśleć o ukochanej dziewczynie, a jedynie co czuć, to poczucie jej braku. Dlatego samo pozytywne myślenie nie jest równoznaczne z przyciąganiem.

Porozumiewamy się z “matrycą życia” za pomocą emocji. To jest subtelny język którym porozumiewamy się z wszechświatem. Słowa nie są czymś co świat rozumie. Większość myśli, to myśli jałowe które nie mają odcisku w manifestacji. Czemu? Ponieważ są to myśli bez emocji, albo po prostu z emocjami negatywnymi. Wtedy przyciągamy na minus.

Co robić?

Skup się na emocjach. Jakie masz odczucia wobec czegoś. To emocje powinieneś ładować w górę. Pozytywne myślenie i afirmowanie jest bardzo ważne. Miej po prostu na uwadze, żeby czuć przy tym pozytywnie.

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *