Disqus – powszechnie używany System Komentarzy

http://disqus.com/

Chyba najbardziej popularny obecnie system komentowania. Bardzo często spotykany na różnych stronach Internetowych i blogach.

To właśnie popularność to jego główna zaleta z której wywodzą się kolejne. A przede wszystkim to, że posiadamy profil na którym mamy pełną kontrolę nad całą naszą dotychczasową aktywnością.

Dostajemy również powiadomienia – kto polajkował nasz komentarz lub nam odpowiedział. Możemy również ustawić swój awatar oraz nazwę które naturalnie będą zmieniały się na bieżąco we wszystkich miejscach w których komentujemy.

Jeżeli posiadasz blog lub stronę Internetową dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się właśnie na ten system komentowania. Ponieważ użytkownicy go chętnie używają i są już z nim zaznajomieni. Posiadają również natychmiast konto (jeżeli je posiadają 🙂 ) więc nie muszą dodatkowo wypełniać danych aby skomentować Twoją treść.

Ponadto system jest bardzo dogodny wyposażony w znaki formatowania treści, można dodawać obrazki, gify itd.

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *