Co Cię blokuje przed Sukcesem? Jak to zmienić teraz?

Blokady

Ten magiczny lewar możemy nazwać celem życia zawodowego. Ale trudno taki cel odkryć co? Nieprawda. Łatwo. Tylko masz tak wiele blokad, że wydaje Ci się to trudne. Chcesz zostać kimś – aktorem, piosenkarzem, architektem, kimkolwiek… – i co myśli Twój głupi mózg? To trudne, jest duża konkurencja, może się nie udać. I tak dalej i tak dalej. To są właśnie blokady. Blokady musisz zniszczyć, wtedy  cel jak i samo działanie samo się pojawi. To nie będzie tak że będziesz musiał coś planować. Zmuszać się, rozważać. Nie, nie… Jeżeli działasz w ten sposób to znaczy, że dalej jesteś zablokowany. Jesteś jak samochód bez paliwa. Pchasz powoli ten samochód. Jednak to tylko pchanie siłą mięśni. Żeby samochód pojechał musisz wlać paliwo. I wtedy zaczniesz jechać! I właśnie dlatego zawsze jestem zwolennikiem zwalniania blokad, nie natomiast rozwijania się na silę. Siłą woli. Bo później jak wszystko robi ktoś na siłę, to czytamy później w gazetach o syndromie wypalenia zawodowego i innych przykrych rzeczach. Bo ci ludzie co prawda osiągają sukcesy. Jedna to jest cały czas pchanie samochodu bez paliwa. Za mało czasu poświęcili na to żeby odkryć czemu paliwo nie leci do silnika. Ty natomiast bądź mądrzejszy, zamiast przez 40 lat pchać swoje auto. Zatrzymaj się na chwilę, poświęć na to kilka miesięcy lub lat i odkryj czemu paliwo nie dopływa do silnika. Rozgryź te wszystkie wewnętrzne blokady. Bo kiedy to zrobisz stanie się cud! Auto zacznie po prostu jechać. Ty nie będziesz musiał nic robić! Koniec wysiłku do końca życia! Wieczne wakacje! Oczywiście będziesz robił masę rzeczy. Być może będziesz naprawdę ciężko nad czymś pracował – polecam to! Jednak będzie to pozbawione stresu, pozbawione wysiłku. To będzie zabawą. Przygodą. I wyobraź sobie proszę teraz, że zostawiam Cię w tym miejscu. Już wiesz co masz zrobić.

  • Zdecydować, że odkryjesz cel swojego życia zawodowego.
  • Zniszczyć blokady żeby faktycznie odkryć ten cel.
  • Jechać i cieszyć się sukcesami! Swoim „naprawionym wozem”.

I co by było gdyby to był koniec książki? Prawdopodobnie spędził byś lata na odkrywaniu blokad! I właśnie dlatego jestem tak wspaniałomyślny, że w tej książce skupimy się na najważniejszych blokadach. A przecież mógłbym stworzyć dodatkowe książki, prawda? I pobierać za nie grube pieniądze! W sumie to świetny pomysł, co?  Ale nie skupiajmy się tak bardzo na marketingu, zyskach i finansach. Wierzę, że przekazując wiedzę i możliwości innym ludziom wiele mi z tego przyjdzie. Dlatego stawiam na całkowitą szczerość i staram się przekazać maksimum wiedzy w najkrótszym czasie. Bez zbędnych zagrań marketingowych w stylu – kup następną publikację a dowiesz się więcej. Chociaż i tego typu działań nie wykluczam. Natomiast póki co skupmy się na konkretach. Będziemy mówić o blokadach.

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *