Ciężka praca – a prawo przyciągania

Mówi się, że prawo przyciągana nie wymaga wysiłku i jeżeli ktoś na prawdę umie go używać, to wszystko przychodzi do niego łatwo. To prawda. A więc czy mamy siedzieć w fotelu i nic nie robić? Jasne, że nie! Myślę, że jedną z częstszych odpowiedzi prawa przyciągania może być właśnie inspiracja do działania. Powiedzmy, że kiedyś byłeś bardzo leniwy i nawet nie myślałeś o siłowni. Później za pomocą prawa przyciągania chciałeś spowodować żeby urosły Ci mięśnie… Mogło nie wyjść do końca. Jednak w końcu stwierdziłeś, że czas się ogarnąć i zacząć ciężko trenować. Nagle okazało się, że są i mięśnie.

Mnie przyciąganie bardzo często pcha do pozytywnych działań. Jako ludzie posiadamy umysł i ciało. Ciało natomiast ewidentnie jest stworzone do ruchu i działania. Przyciągnij więc do siebie inspirację do dobrego działania.

Bardzo często przyciągasz do siebie lepszą wersję siebie i robisz to za pomocą mądrych, pozytywnych myśli. I to jest cudowne! Bo nagle zaczynasz zachowywać się inaczej, stajesz się pewniejszy siebie i śmiały w działaniu. Wszystko dzięki zmianie nastawienia wewnętrznego. Co więcej świat dla takich osób jest bardziej życzliwy i wiele ścieżek zaczyna magicznie ujawniać się. Coś co kiedyś było zablokowane, dzisiaj już jest dostępne, a za kilka chwil osiągnięte.

Kto powiedział, że przyciąganie nie może działać przez Ciebie?

Mgr Maciej Zenon Wysocki

Autor książki o potędze kreacji myślami. Trener sukcesu. Wspaniały nauczyciel duchowy przekazujący idee świadomości. Chcę pomagać ludziom osiągać ich maksimum możliwości. Gorąco wierzę, że największą wartością jest człowiek i każdy człowiek jest wewnętrznie dobry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *