71
Card image cap
New Kygo Mix 2017 🌊 Summer Time Deep Tropical House 🌊 First Time Lyrics
Skup się na- 8 Ball Pool – Darmowa gra Sportowe of Miniclip.com
Miscellaneous Symbols - Wikipedia
3,625,000+ free and premium vector icons. SVG, PNG, AI, CSH and PNG format-
TunesToTube - Upload an MP3 to YouTube in HD
Niesamowite darmowe obrazy - Pixabay
Photopea - Online Photo Editor
Card image cap
Hyperspace [Morning Psytrance Mix 2013]
Card image cap
Czym jest Pewność Siebie i poczucie własnej wartości?
18 Sierpnia 2019 04:28 artykuły Skomentuj

Niestety często bywa tak, że człowiek w procesie wychowania w rodzinie i społeczeństwie traci poczucie własnej wartości. Kary i negatywne opinie jakie spotykają nas niejako odbierają nam naszą godność. Zaczynamy siebie więc postrzegać jako winnych i niegodnych Sukcesu.

Nie możemy mieć też wtedy prawdziwej Pewności Siebie. A jest to wartość niezbędna do Sukcesywnego Życia. Pewność siebie bierze się z poczucia własnej wartości. Jestem dobry i wartościowy = wymagam dobrego traktowania i życia. Osoba pozbawiona natomiast poczucia własnej wartości łatwo godzi się na to co słabe. Nie walczy więc o dostatek i Sukces.

☕ Read
Card image cap
Django - najlepszy Web-Framework! :)
18 Sierpnia 2019 04:16 artykuły Skomentuj

Django to zdecydowanie najlepszy framework do tworzenia stron. O wiele lepszy niż jakikolwiek framework PHP.

Django/Pyton to:
- Bardzo przejrzysta składania bez zbędnych znaków typu {}; itd.
- Niesamowita szybkość Pythona bijąca na głowę PHP
- Bardzo wiele darmowych pluginów na github

Żyć (programować) nie umierać... :)

☕ Read
Card image cap
Czy w dzisiejszych czasach można osiągnąć sukces?
18 Sierpnia 2019 03:07 artykuły Skomentuj

Oczywiście, że tak. Pomimo narzekań malkontentów - można i jest to bardzo łatwe. Jednak wymaga podjęcia pewnych określonych zadań. Jednak trzeba przyznać z całą pewnością, że żyjemy w czasach w których jest multum możliwości. Nie było jeszcze lepszych czasów dla osób przedsiębiorczych. Rozwój technologii i wzrost gospodarczy pomaga osiągnąć upragniony sukces. Trzeba jednak psychicznie odciąć się od osób które zawsze mówią, że nic się nie da. Takie osoby tylko ściągają nas w dół. A niestety takich osób nie brakuje. Po prostu zamiast widzieć okazje, starają się dostrzegać ograniczenia.

Czy Ty też chcesz tak robić? To trochę bez sensu, ponieważ w ten sposób zamykasz się na życie i pozytywne możliwości. Więc po co tak robić? Sukces w bardzo dużym stopniu zależy od Twojego nastawienia - to wielki sekret. Pozytywne nastawienie bywa kluczowe. Kiedy masz pozytywne nastawienie zaczynasz zupełnie inaczej myśleć. Zaczynasz aktywnie poszukiwać możliwości i okazji. A aktywność jest bardzo ważna żeby osiągnąć sukces. Być może właśnie dlatego malkontenci starają się dostrzegać ograniczenia - po prostu szukają wymówki dla swojej bierności. Po prostu stwierdzają, że nie da się i czują się usprawiedliwieni. Mogą z czystym sumieniem nie robić nic.

Jak widzisz - to ciekawa gra psychologiczna. A ludzie prowadzą bardzo różne gry psychologiczne. Ty również. Przejżyj więc swoje gry i odkryj w nich pewne prawidłowości. Musisz rozgryść swoje własne myślenie niczym haker który włamuje się do systemu. Ponieważ jeżeli tego nie zrobisz, możesz być pod wpływem negatywnego myślenia. Prawdopodobnie masz wiele destruktywnych programów które zostały zainstalowane przez wychowanie i społeczeństwo. Teraz czas odnaleść te błędne programy i odinstalować je. A więc czas zainstalować antywirus. :) Jak to zrobić? Musisz po prostu zagłębić się w siebie i zacząć krytycznie oceniać swój sposób myślenia. Zacznij siebie pytać - skąd wzięło się dane myślenie, co ze mną robi i czy jest korzystne? A jeżeli nie - trzeba je zmienić.

☕ Read
Card image cap
Dlaczego warto mieć stronę internetową?
18 Sierpnia 2019 03:05 artykuły Skomentuj

Oczywiście, że tak. Pomimo narzekań malontentów - można i jest to bardzo łatwe. Jednak wymaga podjęcia pewnych określonych zadań. Jednak trzeba przyznać z całą pewnością, że żyjemy w czasach w których jest multum możliwości. Nie było jeszcze lepszych czasów dla osób przedsiębiorczych. Rozwój technologii i wzrost gospodarczy pomaga osiągnąć upragniony sukces. Trzeba jednak psychicznie odciąć się od osób które zawsze mówią, że nic się nie da. Takie osoby tylko ściągają nas w dół. A niestety takich osób nie brakuje. Po prostu zamiast widzieć okazje, starają się dostrzegać ograniczenia. Czy Ty też chcesz tak robić? To trochę bez sensu, ponieważ w ten sposób zamykasz się na życie i pozytywne możliwości. Więc po co tak robić? Sukces w bardzo dużym stopniu zależy od Twojego nastawienia - to wielki sekret. Pozytywne nastawienie bywa kluczowe. Kiedy masz pozytywne nastawienie zaczynasz zupełnie inaczej myśleć. Zaczynasz aktywnie poszukiwać możliwości i okazji. A aktywność jest bardzo ważna żeby osiągnąć sukces. Być może właśnie dlatego malkontenci starają się dostrzegać ograniczenia - po prostu szukają wymówki dla swojej bierności. Po prostu stwierdzają, że nie da się i czują się usprawiedliwieni. Mogą z czystym sumieniem nie robić nic. Jak widzisz - to ciekawa gra psychologiczna. A ludzie prowadzą bardzo różne gry psychologiczne. Ty również. Przejżyj więc swoje gry i odkryj w nich pewne prawidłowości. Musisz rozgryść swoje własne myślenie niczym haker który włamuje się do systemu. Ponieważ jeżeli tego nie zrobisz, możesz być pod wpływem negatywnego myślenia. Prawdopodobnie masz wiele destruktywnych programów które zostały zainstalowane przez wychowanie i społeczeństwo. Teraz czas odnaleść te błędne programy i odinstalować je. A więc czas zainstalować antywirus. :) Jak to zrobić? Musisz po prostu zagłębić się w siebie i zacząć krytycznie oceniać swój sposób myślenia. Zacznij siebie pytać - skąd wzięło się dane myślenie, co ze mną robi i czy jest korzystne? A jeżeli nie - trzeba je zmienić.

☕ Read
Card image cap
Czym jest Prawo Przyciągania?
18 Sierpnia 2019 03:04 artykuły Skomentuj

Prawo Przyciągania twierdzi, że człowiek za pomocą swoich myśli i emocji przyciąga do siebie określoną rzeczywistość. Jeżeli znajduje się w złym stanie emocjonalnym i umysłowym, to przyciąga do siebie negatywne wydarzenia życiowe. Kiedy natomiast posiada pozytywne nastawienie i myśli, przyciąga do siebie Sukces. Dlatego zawsze powinniśmy starać się dbać o swoje pozytywne nastawienie.

☕ Read
Card image cap
SUPERIORS.PL🐶 STREAM🐷 - #NA ŻYWO 🐔#COACHING🐕 #GRY🐄 #RAP 🐌#MUZYKA 🐈🐢#DONATE 🐛#WEBDEV
Card image cap
Melodic Techno Mix 2018 Solomun , Boris Brejcha , Worakls , Bessiff , Ben C & Kalsx vol 24


Next More Close Top